Sprawdzony dostawca węgla

Nasza firma zajmuję się sprzedażą węgla od 25 lat.

Dwudziestopięcioletnie doświadczenie w handlu opałem dało nam możliwości dzięki którym możemy służyć pomocą Naszym Klientom i być wiarygodnym partnerem handlowym.

Na wyposażeniu firma posiada samochody samowyładowcze do dystrybucji węgla o ładowności do 3,5 tony, jak i samochody z dźwigami HDS o ładowności do 3,5 t dzięki którym Klient otrzymuję opał dostarczony na zafoliowanych solidnie paletach z rozładunkiem w Swoim Gospodarstwie Domowym.

W celu realizacji bezpośrednich dostaw do naszych Klientów posiadamy podpisane bardzo korzystne umowy z firmami kurierskimi, które bez dodatkowych kosztów dostarczają produkowany przez nas opał w najwyższej jakości.

Węgiel ekogroszek
Polski węgiel

Polski węgiel wysokiej jakości

Jako jedyni w rejonie posiadamy w pełni profesjonalne sita i sortowniki służące do produkcji Królewskiego - EKOGROSZKU który specjalnie do pieców retortowych musi być sortowany do frakcji 5-25 mm.

Celem kilkukrotnych operacji przesiewu jest od sortowanie miału i zaoferowanie Klientowi opału w sposób nie zawierający podziarna, jak również będący maksymalnie suchutki.

Składowanie odbywa się w warunkach suchych, jednak przy dużej wilgotności powietrza mogą występować na oferowanym opale powierzchowne zawilgocenia.

Jako jedyni na rynku każdorazową partię ekogroszku badamy wilgotnościomierzem przed przekazaniem kurierowi do transportu do Klienta.

Węgiel workowany ekogroszek oraz orzech

Węgiel Ekogroszek produkowany przez naszą firmę jest paliwem o wysokiej jakości z wyselekcjonowanego węgla powstałego w skutek uszlachetniania mechanicznego.

Oferujemy KRÓLEWSKI EKOGROSZEK i pozostałe gatunki opału o niskiej zawartości siarki, minimalnej zawartości popiołu i wysokiej wartości opałowej-kalorycznej.

Prowadzimy sprzedaż paliwa ekologicznego uzyskanego z kopalń Kompanii Węglowej S.A i Katowickiego Holdingu Węglowego, Tauron Wydobycie,oraz P.G "Silesia".

Oferowane przez naszą firmę produkty uzyskały Certyfikaty wydane przez Europejskie Organy Certyfikujące, m.in Labolatorium ELPOLAB Połaniec, Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla w Zabrzu.

Polski węgiel workowany